fbpx

Jako jedna z předních prémiových lifestylových značek nabízí Tommy Hilfiger zákazníkům po celém světě špičkový styl a kvalitu. Od roku 1985 se skupina Tommy Hilfiger stala světovou oděvní špičkou s prodeji ve výši 8 miliard eur tím, že nabízí zákazníkům širokou škálu krásně navržených vysoce kvalitních výrobků, včetně pánského, dámského a dětského oblečení, sportovního oblečení, džínoviny a řady licenčních produktů, jako jsou doplňky, vůně a bytové zařízení.

Pro vlajkovou prodejnu Tommy Hilfiger v Ostravě (Outlet Arena Moravia) hledáme vhodné uchazeče na pracovní pozici: SALES ASSISTANT (M/Ž) / Prodavač/ka

POPIS POZICE

V prémiovém segmentu umíte Vašim zákazníkům profesionálně poradit a poskytnout jim nevšední nákupní zážitek. Na zákazníky působíte svým pozitivním a přívětivým přístupem a dobře upraveným vzhledem. Identifikujete se se značkou, jste komunikativní, týmově orientovaný a spolehlivý, vysoce motivovaný člen týmu Tommy. V ideálním případě máte zkušenosti s prodejem módy a umíte projevit svou vášeň v zákaznické podpoře zaměřené na služby.

POPIS PRÁCE

  • profesionální zákaznický servis
  • prvotřídní prezentace a prodej zboží, poskytování poradenských služeb zákazníkům
  • budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • odpovědnost za chod a vzhled prodejny

POŽADUJEME

  • zkušenost s prodejem a individuálním zákaznickým servisem
  • navazování kontaktů a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • optimismus, spolehlivost a odhodlání k práci
  • znalost cizích jazyků

NABÍZÍME

  • zázemí silné a prosperující společnosti
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost profesionálního růstu
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Zrozumiałem